IPB

Selamat datang Tetamu ( Masuk | Daftar )

2 Mukasurat V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Ogawa ni apa?, Produk Ogawa
Ameena
kiriman Apr 27 2017, 10:16 AM
Kiriman #1

Percubaan

Kumpulan: Member Rasmi
Kiriman: 5
Sertai: 27-April 17
No. Ahli: 2,725

Tadi duk scroll2 facebook pastu ternampak laa tajuk ni produk ogawa. Apa ni ogawa sebab aku tak pernah dengar pon pasal produk ni?
Produk keluaran Jepun ke sbb nama nak lebih kurang sama je dengan bahasa jepun, ogawa. Ada yg pernah dengar tak pasal ogawa ni. flex.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
Nidal
kiriman Apr 28 2017, 11:29 AM
Kiriman #2

Percubaan

Kiriman: 8
Sertai: 15-April 17
No. Ahli: 2,717

QUOTE (Ameena @ Apr 27 2017, 10:16 AM) *
Tadi duk scroll2 facebook pastu ternampak laa tajuk ni produk ogawa. Apa ni ogawa sebab aku tak pernah dengar pon pasal produk ni?
Produk keluaran Jepun ke sbb nama nak lebih kurang sama je dengan bahasa jepun, ogawa. Ada yg pernah dengar tak pasal ogawa ni. flex.gif

Ko tinggal kat mana? X tahu tu mesin urut ke? Ko Cubalah google sikit. Jepun technologi memang superb punya. Memang on point.

+Quote Post
rickyGG
kiriman Apr 28 2017, 11:38 AM
Kiriman #3

Percubaan

Kiriman: 9
Sertai: 16-April 17
No. Ahli: 2,719

QUOTE (Ameena @ Apr 27 2017, 10:16 AM) *

OMG!!! OGAWA u pun x tahu.. Biar betul.. Zaman Skrg kan ada tv. X kan x pernah tengok mesin urut kat shopping mall.. Hahaha..

+Quote Post
rickyGG
kiriman Apr 28 2017, 11:50 AM
Kiriman #4

Percubaan

Kiriman: 9
Sertai: 16-April 17
No. Ahli: 2,719

QUOTE (Nidal @ Apr 28 2017, 11:29 AM) *
Ko tinggal kat mana? X tahu tu mesin urut ke? Ko Cubalah google sikit. Jepun technologi memang superb punya. Memang on point.

Hahaha~ Betul Kalau aku kau.. Aku selalu bawa anak2 sepupu aku pg jln2 mesti mrk nk cuba mesin urut tu... dah x main benda budak2 dah.. Bila duduk mesti ketawa. Hahaha comel.

+Quote Post
SayidKasturi
kiriman Apr 29 2017, 10:58 AM
Kiriman #5

Bukan Eksekutif
*

Kiriman: 20
Sertai: 5-July 16
No. Ahli: 2,618

Aku baru je... Bulan lepas beli je... Blh tahan juga. Tapi baru2 je aku tengok ada promosi lagi utk hari ibu. Ish... Dulu ingat lagi ada beli 1 free 1...

+Quote Post
SayidKasturi
kiriman Apr 29 2017, 11:09 AM
Kiriman #6

Bukan Eksekutif
*

Mungkin dia tau. kalau nk check. tengok brand lain dulu.. Kerana yg aku tahu kena test dulu sebelum beli. Kdg2 ada org x sesuai.

+Quote Post
TunTeratai
kiriman Apr 29 2017, 10:22 PM
Kiriman #7

Bukan Eksekutif
*

Kiriman: 25
No. Ahli: 2,619

Jepun kuat keja. Kalau blh aku nk pg jepun jln2. Dengar2 memang cantik. Ogawa ada mesin urut utk kaki saja kan. Lagi murah x?

+Quote Post
TunTeratai
kiriman Apr 29 2017, 10:35 PM
Kiriman #8

Bukan Eksekutif
*

Kiriman: 25
No. Ahli: 2,619

QUOTE (rickyGG @ Apr 28 2017, 11:50 AM) *
Hahaha~ Betul Kalau aku kau.. Aku selalu bawa anak2 sepupu aku pg jln2 mesti mrk nk cuba mesin urut tu... dah x main benda budak2 dah.. Bila duduk mesti ketawa. Hahaha comel.

Biasanya aku tengok budak2 semua guna smartphone..Biasa i tengok ibubapa yg biasanya guna... Stress sangat kot. Hehe

+Quote Post
Ameena
kiriman May 1 2017, 10:36 AM
Kiriman #9

Percubaan

Pernah laa dengar tapi tak tahu laa pulak tu brands mesin urut. Ngek laa ko ni. Hahaha. Aku dah google rupanya cantik jugak
mesin urut ogawa ni. Nak beli laa satu, lepas ni x payah g spa laa konon2 nak urut lenguh2 tongue.gif

+Quote Post
Ameena
kiriman May 1 2017, 10:38 AM
Kiriman #10

Percubaan

QUOTE (SayidKasturi @ Apr 29 2017, 10:58 AM) *
Aku baru je... Bulan lepas beli je... Blh tahan juga. Tapi baru2 je aku tengok ada promosi lagi utk hari ibu. Ish... Dulu ingat lagi ada beli 1 free 1...

Laa yeke ada promosi hari ibu. Boleh laa nanti aku try g survey2 untuk hadiah hari ibu mommy aku. Mana tahu berkenan dengan design dia boleh laa
aku sekali guna. Berebut laa nanti aku degan mak aku. haha

+Quote Post
SayidKasturi
kiriman May 1 2017, 10:33 PM
Kiriman #11

Bukan Eksekutif
*

QUOTE (Ameena @ May 1 2017, 10:36 AM) *
Pernah laa dengar tapi tak tahu laa pulak tu brands mesin urut. Ngek laa ko ni. Hahaha. Aku dah google rupanya cantik jugak
mesin urut ogawa ni. Nak beli laa satu, lepas ni x payah g spa laa konon2 nak urut lenguh2 tongue.gif

Betul ke?? Pg urut tu... Pg la beli je... Blh byr secara ansuran.. x sakit sangat juga.. Lagi2 skrg dengar2 byk promosi juga.

+Quote Post
SayidKasturi
kiriman May 1 2017, 10:40 PM
Kiriman #12

Bukan Eksekutif
*

QUOTE (TunTeratai @ Apr 29 2017, 10:35 PM) *
Biasanya aku tengok budak2 semua guna smartphone..Biasa i tengok ibubapa yg biasanya guna... Stress sangat kot. Hehe

Biasa la.. Bdk2 zaman skrg.. Tapi bila kat shopping biasanya tengok bdk2 main dengan mesin urut je.. Hahaha.

+Quote Post
P_Windy
kiriman Aug 1 2017, 01:21 PM
Kiriman #13

Percubaan

Kiriman: 3
Sertai: 1-August 17
No. Ahli: 2,769

QUOTE (Ameena @ May 1 2017, 10:36 AM) *

Ogawa terkenal dengan kerusi urutnya. Brand ni TOP 3 di Malaysia...
Mmmg best ada mesin urut di rumah...
baloi beli Ogawa.. kalau beli bolehlah bayar ansuran tak payah bayar banyak2 sekali gus...
kalau pengguna CIMB boleh dapat promotion lagi...

+Quote Post
Pipi
kiriman Aug 1 2017, 04:22 PM
Kiriman #14

Percubaan

Kiriman: 1
No. Ahli: 2,771

Sebenarnya apa bezanya kerusi-kerusi yg berjenama dlm pasaran ni? Adakah jenama yg berbeza ada fungsi yg x berbeza?? Aku rasa semua macam sama je, hanya harga x sama saje kot?

+Quote Post
Cintaxataskertas
kiriman Aug 1 2017, 04:50 PM
Kiriman #15

Percubaan

No. Ahli: 2,770

QUOTE (P_Windy @ Aug 1 2017, 01:21 PM) *
baloi beli Ogawa.. kalau beli bolehlah bayar ansuran tak payah bayar banyak2 sekali gus...

Ya ke? Ogawa mmg bagus ke? Ada apa2 fungsi yg special tk bagi Ogawa?
Sy lebih pentingkan fungsi drpd harga sebenarnya, kalau harga murah senang rosak, beli buat apa, bazir duit saja, huhu rolleye0012.gif

+Quote Post
Ayup_Maya
kiriman Aug 2 2017, 12:00 PM
Kiriman #16

Bukan Eksekutif
*

Kiriman: 12
Sertai: 2-August 17
No. Ahli: 2,772

QUOTE (Pipi @ Aug 1 2017, 04:22 PM) *
Sebenarnya apa bezanya kerusi-kerusi yg berjenama dlm pasaran ni? Adakah jenama yg berbeza ada fungsi yg x berbeza?? Aku rasa semua macam sama je, hanya harga x sama saje kot?

ya, sebenarnya lebih kurang sama sahaja, beza dia cuma brand dia dan cara tentu harga mereka. Kualiti produk kena tengok nasib kamu, kalau nasib buruk, kos banyak lagi kamu kena tanggung...

+Quote Post
Gemini
kiriman Aug 2 2017, 03:32 PM
Kiriman #17

Percubaan

Kiriman: 7
No. Ahli: 2,774

QUOTE (P_Windy @ Aug 1 2017, 01:21 PM) *

Untuk pengguna CIMB shj ke? Pengguna Bank lain ada promosi tak? Harap- haraplah Ogawa boleh fikir kerjasama dengan bank lain, bukan semua orang ada akaun di CIMB, kalau ada promosi bagi pengguna Bank lain, banyak lagi pelanggan dia dapat.

+Quote Post
Amirahman
kiriman Aug 2 2017, 05:48 PM
Kiriman #18

Percubaan

No. Ahli: 2,775

Walaupun kerusi urut dapat bebaskan stress dan kurangkan kelenguhan tangan kaki akibat kerja, tapi memang terlalu mahal bagi saya kadang2 pergi mall berlalu kedai urut seperti Ogawa, berani nak cuba saja tak berani nak beli pun hahaha rolleye0012.gif

+Quote Post
Budakempatmata
kiriman Aug 2 2017, 06:19 PM
Kiriman #19

Percubaan

No. Ahli: 2,777

Hampa x rasa ke kerusi urut terlalu besaq, rumah akan jadi sempit dan macam x selesa??
Dan kerusi urut mahal jugak walaupun blh bayaq secara beransuran, tp kalau rosak, kos penyelenggaraan mahal jugak, macam x berbaloi je nk beli unsure.gif

+Quote Post
P_Windy
kiriman Aug 4 2017, 09:05 PM
Kiriman #20

Percubaan

Kiriman: 3
No. Ahli: 2,769

QUOTE (Cintaxataskertas @ Aug 1 2017, 04:50 PM) *
Ya ke? Ogawa mmg bagus ke? Ada apa2 fungsi yg special tk bagi Ogawa?
Sy lebih pentingkan fungsi drpd harga sebenarnya, kalau harga murah senang rosak, beli buat apa, bazir duit saja, huhu rolleye0012.gif

I pernah pergi kedai Ogawa jurujual tu bagi cuba kerusi urut. Fungsinya tak lah banyak berbeza dgn yg lain...
Tapi harganya berpatutan taklah murah sangat, dan kualitinya I dengar kawan I cakap bagus je tak lah senang rosak... tapi kalau nasib tak baik susah nak jangka kan...

+Quote Post

2 Mukasurat V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 pengguna membaca topik ini (1 Tetamu dan 0 Pengguna tidak dikenali)
0 Ahli:

Versi Ringkas Masa sekarang: 29th March 2024 - 06:30 AM