IPB

Selamat datang Tetamu ( Masuk | Daftar )

> APAKAH IMPLIKASINYA !!!!!!!, Jika Ramai Remaja Yang Tidak Solat 5 Waktu.
Abe.Najay
kiriman Jan 30 2009, 04:35 PM
Kiriman #1

Bukan Eksekutif
*

Kumpulan: Member Rasmi
Kiriman: 30
Sertai: 4-November 08
Daripada: Shah Alam
No. Ahli: 163

Apa jadi pada ISLAM jika ramai remaja-remaja tidak solat 5 Waktu, Tidak tahu baca Quran, Tulisan Jawi, Fardzu Ain dan Lain2. Mari kita Motivasi.
Sila hubungi : Pondok Penyayang Al- Raudah TEMPAT ANAK YATIM JUGA ANAK2 MISKIN & REMAJA2 YG BERMASALAH di batu 11 Gombak - 013-2442381 / 03-61852048 ( Tuan Guru Mokhtaruddin Haji Mohd Said )

Cara mudah untuk tolong Anak2 Yatim. Setelah anda membaca datanglah melawat bantu dan bersatu, harmoni. Kami menjemput media massa, tv, ahli2 korprat, ketua2, ustaz, imam, cikgu dll datanglah melawat beri pendapat, kongsi pahala.

FIKIRKANLAH...
Jangan biarkan remaja lebih parah, JANGAN MALU SEGAN,
JUMPA BELIAU, ADA CARA MUDAH, BERKESAN UNTUK SELAMATKAN AKHLAK REMAJA,
BELIAU SEORANG YANG PRAKTIKAL, ADA KEM DAN BERPENGALAMAN DIDIK DAN MENYELAMAT REMAJA.
sila rujuk : http://ms.wikipedia.org/wiki/Mokhtaruddin

BERMASALAH, DADAH, GAM, ROKOK, LARI SEKOLAH, BOHSIA DLL ROSAK AKHLAK
Semuanya boleh dirawat di Pondok Penyayang Al- Raudah. InsyaAllah.

KONGSI PAHALA - Moga2 bila Allah tanya di akhirat ada jawabnya kita pernah tolong anak2 yatim. Insaflah hidup ini sementara. mati datang tiba2, pahala belanja di akhirat, duit belanja di dunia FIKIRLAH...
SEDIA TERIMA BAJU TERPAKAI, BERAS DLL. KITA KASIH ORANG, ALLAH KASIH KITA. INSYAALLAH. ALLAH JADIKAN ANAK2 YATIM, CACAT DLL NAK UJI KITA, NAK BANTU ATAU TIDAK , FIKIRLAH...
BANTULAH KAMI WALAUPUN RM1 SEBULAN. NO AKAUN MAYBANK : 564221610787 Segala sumbangan cek, sila tulis atas nama PERTUBUHAN PENYAYANG RAUDHAH dan hantar ke : Pondok Penyayang Raudhah, Batu 11, Gombak, 53100 Selangor Darul Ehsan. Tel : 03-6185 2048

--------------------
Dunia ini adalah perhiasan dan sebaik-baik perhiasan adalah wanita yang solehah.(HR. Muslim)
Go to the top of the page

+Quote Post

Kirim dalam topik ini

Reply to this topicStart new topic
1 pengguna membaca topik ini (1 Tetamu dan 0 Pengguna tidak dikenali)
0 Ahli:

Versi Ringkas Masa sekarang: 11th May 2024 - 10:11 PM