IPB

Selamat datang Tetamu ( Masuk | Daftar )

Reply to this topicStart new topic
> KESIHATAN
zam
kiriman Dec 5 2008, 03:18 PM
Kiriman #1

Percubaan

Kumpulan: Member Rasmi
Kiriman: 9
Sertai: 4-December 08
Daripada: kedah
No. Ahli: 417

AZAM SG PETANI
012-4965634

TESTIMONI PENGGUNA NONI
• Penyakit Barah Payu Dara - Ambil Noni Pada hari ketiga sakit sangat, hari keempat tak sakit lagi dan hari ketujuh saya tak makan ubat lagi hingga hari ini, disamping lawas buang air besar, mengeluarkan peluh dan tidur lebih lena - Cik Nordiana Bt Rosdi (Anak Dara)
• Penyakit Kencing Manis, Kebas Kaki(Tombak Lalang), Kaki bengkak Dan Gemuk - Penyakit Kencing Manis hilang, sakit kaki menyucuk dah hilang, berat badan saya semakin menurun, saya tak makan apa-apa ubat lagi - Jamaliah Bt Che Dan
• Penyakit Kencing Manis, Luka 14 Jahitan (10tahun, Cucuk Insulin 3 jarum di lengan dan 1 cucuk di perut, 2 kali sehari = 8 cucuk insulin sehari) - Ambil Noni hari keempat Kencing Manis kembali normal, Hari ketujuh tak cucuk insulin dah, badan banyak mengeluarkan peluh. Anak beliau luka dikaki terkena zink, satelah guna produk Farmasi selama 20 hari tak lega, sapu noni 2 hari luka sembuh dan boleh pergi kesekolah - Che Ibrahim Seberang Jaya (Peniaga Roti Canai)
• Penyakit Gastrik Angin - Salepas 2 minggu ambil Noni sakit saya semakin berkurangan sehinggalah ke hari ini, saya tidak sakit perut lagi, kalau saya terlewat makan pun perut saya tidak terasa sakit lagi - Alma (Peniaga Nasi Lemak)
• Penyakit Kencing Manis(7 Tahun), Migrin, Kulit Muka Berkedut Seperti Umur 70th Dan Sakit Urat Belikat - Sebelun ini kos rawatan kencing manis mencapai RM 1,200 untuk tempoh seminggu. Satelah ambil Noni baru satu botol(10ml) semua penyakit kencing manis tiada lagi, luka-luka mudah sembuh, tidak berair lagi. Sakit migrin dan urat belikat hilang dalam tempoh seminggu sahaja. Kulit muka saya semakin tegang dan lebih berseri - Umur 60th
• Penyakit Kulit, Kencing Manis Dan Gatal-gatal - Anak saya berpenyakit kudis tangan sebelah kiri dan kanan sehingga kelengan, saya telah menggunakan berbagai ubat dimerata-rata klinik dan formasi tetapi tidak sembuh, dengan Noni penyakit kudis anak saya telah sembuh dengan cara saya menitik noni pada bedak sejuk dan sapu pada kudis dan gatal-gatal pada tangan dan lengan anak saya. Ibu saya sakit kencing manis pun telah hilang - Wan Norehan, PGA Kulim
• Penyakit Kencing Manis - Saya mengalami penyakit kencing manis satelah saya menggunakan Noni selama seminggu penyakit kencing manis saya telah berkurangan dan luka-luka telah beransur pulih dan sakit sengal-sengal badan telah semakin baik - Abd Razak Ismail
• Penyakit Kencing Manis - Seremban kencing manis 22 turun 6, lansung tak ambil ubat satelah guna 2 bulan - Murty
• Penyakit Migrin(18 Tahun) - Satelah ambil Noni selama 2 minggu, sakit migrin hilang terus, tanpa menggunakan sebarang ubat. Selama 2 bulan ambil Noni sakit migrin saya hanya datang sekali sahaja - Mailady, Seremban
• Mandul (Tak Mengandung) - 5 tahun tak mengandung, satelah menggunakan Noni isteri saya mengandung - Idrus Perlis
• Klinik Amir - Makan dua hari saya sudah ada perubahan terus oder 200 botol -Klinik Amir Perlis
• Prostate (Sukar Kencing) - Mengalami sakit Prostate sukar kencing, satelah ambil Noni dalam masa satu jam sahaja, dapat kencing seperti biasa - Timur Tapah
• Mata (Rabun Dekat) - Dalam masa 5 hari menggunakan Noni, iaitu sapu pada mata, dapat melihat tulisan-tulisan kecil (Cth: Seperti tulisan kecil pada Botol Noni) - Nibong Tebal
• Haid - Umur 44 tahun tak datang haid, 3 tahun tak datang haid, satelah ambil Noni seminggu, haid kembali normal - Mentakap
• Haid - Seorang gadis umur 24 tahun, sudah 2 tahun tak datang haid, satelah ambil berbagai ubat haid tak datang juga. Satelah ambil Noni selama 2 minggu Haid telah kembali normal - Mentakap
• Resdong (Hidung Gatal, Berhingus) - Saya telah mengalami penyakit ini selama 14 tahun, iaitu hidung saya hampir setiap masa bersin, berhingus, gatal seluruh muka mata, kepala sakit kerana selalu hembus hingus menyebabkan tekanan pada keseluruhan kepala, telinga mengeluarkan bunyi yang bingit pada setiap masa. tidak dapat tidur lena kerana gangguan hingus semasa tidur meleleh, hampir setiap masa badan saya seperti orang demam. Saya telah membuat pembedahan hidung, tetapi penyakit yang saya alami tidak juga sembuh sepenuhnya. Satelah saya mengambil Noni selama 4 hari saya rasakan perubahan hidung kurang berhingus, kurang bersin, satelah seminggu saya rasakan banyak lagi perubahan, saya tidak bersin lagi pada waktu pagi -
Go to the top of the page

+Quote Post
sHäm
kiriman Dec 8 2008, 09:21 PM
Kiriman #2

Eksekutif Senior

Kumpulan: Moderator
Kiriman: 1,147
Sertai: 7-November 08
Daripada: Utara
No. Ahli: 175

Promote NONI ke ni ? Hanya testimonial ? mana product detail dan approvement ?

+Quote Post
ganazz
kiriman Dec 8 2008, 09:59 PM
Kiriman #3

Pengurus Junior

Kiriman: 5,224
Sertai: 12-November 08
Daripada: aku worang K.L (kg limbong daa)
No. Ahli: 223

QUOTE (e_sentinel @ Dec 8 2008, 09:21 PM) *

bercerita aje dorang ni...

--------------------

+Quote Post
aina_sara
kiriman Dec 9 2008, 07:29 PM
Kiriman #4

Eksekutif Junior
**

Kiriman: 418
Sertai: 12-July 08
No. Ahli: 5

noni? bleh percaya ke nih??

--------------------
www.tupperclick.com
Simply good living solutions!

+Quote Post
♦محمد أفيق♦
kiriman Dec 9 2008, 07:45 PM
Kiriman #5

Timbalan Pengurus

Kiriman: 2,582
Sertai: 28-November 08
Daripada: FKEKK
No. Ahli: 373

QUOTE (aina_sara @ Dec 9 2008, 07:29 PM) *

belum try belum tahu...

+Quote Post
zam
kiriman Dec 10 2008, 10:42 AM
Kiriman #6

Percubaan

Noni telah banyak membantu

Written on 02 Jul : 22:24

Categories: Kesihatan

[ Report ]

[ mazzliza ]

Setelah menggunakan dan berkongsi pengalaman penggunaan Noni, telah byk perkara2 yang saya lalui...kesemuanya adalah amat memeranjatkan dan memberi satu kepuasan dalam diri saya, yang mana secara tidak lansung, saya telah dapat membantu rakan2 serta ahli keluarga dlm menangani masalah kesihatan mereka....lebih2 lg melalui Noni...ianya dapat membantu menjana pendapatan semua di samping kesihatan mereka yg beransur baik, memberi kesan yg positif....
Di sini, saya hanya ingin berkongsi pengalaman dgn semua...
Baru2 ini anak saya telah mengalami masalah gatal-gatal dan bengkak muka serta telinga menangis tidak berhenti pd jam 2pg kerana gatal2 tersebut dan saya telah menyapu air garam dsb tp tidak juga reda....alternatif yg saya cuba gunakan adalah. MENYAPU NONI...dan amat memeranjatkan anak saya berhenti mengangis, mungkin krn ianya dpt menyejukkan...barulah saya teringat utk mengambil gambarnya setelah dia tidak menangis, dan yg paling menakjubkan saya...selepas satu jam...dlm jam 3pg, SEMUA BENGKAK2 TELAH HILANG...SAIZ telinganya juga telah kembali normal...(lihat gambar2 ini..)
[/size]

Anak jiran saya yg mana menghadapi masalah resdung yg teruk di mana beliau menghadapi masalah hidung yg tidak dapat menghidu bau sebelum ini, telah KEMBALI DAPAT MENGHIDU BAU seperti sediakala.
Salah seorang rakan saya yang bapanya menghadapi kencing manis pada paras bacaan 22,turun bacaan ke 16 dan KINI dgn pengambilan 3btl kecil Noni TELAH MENCAPAI BACAAN 9...
Saudara saya yg dulunya setiap pagi bersin tak berhenti2 dan jg ketika cuaca sejuk serta mengalami masalah gatal2 jika mengambil makanan laut seperti udang, sotong dan sebagainya KINI TELAH SELESAI SEGALA MASALAH...

pengalaman bersama noni

Written on 14 Jul : 16:18

Categories: Kesihatan

Saya mariyatun menceburi dlm bidang MLM dah lama ,tetepi dgn produck NONI saya rasa ianya lebih mudah dan tiada tekanan semasa menjlnkan perniagaan ini.
Harga yg berpatutan semua golongan masyrakat boleh mengunakan.

[b]Pengalaman saya dan suami setra ahli keluarga
.

1) sebelum ini saya mengalami masalah ketuat di bhg jari tangan,selepas makan produk NONI selama 2 munggi ,ketuat dijari saya sudah hilang ,ini bermakna NONI terbikti berkesan adas segala penyakit dan meaktifkan sel-sel dalam badan kita.

2) sebelum ini suami saya mengalami masalah susah utk tidur malam ,selama 2 minggu beliau mengamalkan masalah tidur tiada dan senag tidur tiada masalah intuk bangun sebelah pagi. [/b]

[size="1"]

+Quote Post
zam
kiriman Dec 10 2008, 01:43 PM
Kiriman #7

Percubaan

QUOTE (aina_sara @ Dec 9 2008, 07:29 PM) *

http://www.youtube.com/nonimengkudu

+Quote Post
zam
kiriman Dec 10 2008, 01:45 PM
Kiriman #8

Percubaan

QUOTE (e_sentinel @ Dec 8 2008, 09:21 PM) *

http://www.youtube.com/nonimengkudu

+Quote Post
zam
kiriman Dec 10 2008, 01:46 PM
Kiriman #9

Percubaan

AZAM SG PETANI
012-4965634
www.worldnoni.org
www.fednoni.myportal.my
www.b-swan.com.my
www.b-swan.my

kurang dari 1 bulan rm1k..
wow!!

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 pengguna membaca topik ini (1 Tetamu dan 0 Pengguna tidak dikenali)
0 Ahli:

Versi Ringkas Masa sekarang: 18th April 2024 - 05:12 PM