IPB

Selamat datang Tetamu ( Masuk | Daftar )

> Jom hanimun di Kundasang, Sabah
bluzz
kiriman Sep 9 2008, 09:59 AM
Kiriman #1

Bukan Eksekutif
*

Kumpulan: Member Rasmi
Kiriman: 31
Sertai: 8-September 08
No. Ahli: 15

Assalamualaikum,
Aku nak jemput korang untuk datang ke sabah, kepada sesiapa yang belum dapat naik kapal terbang MAS atau Air Asia Jomlaah datang sekali ke sabah. Bukannya apa, aku nak promote sebab untuk menghilangkan stress korang juga semua, bila datang kat sabah nie banyak yang korang lawat terutamaanya di KUNDASANG iaitu tempat seperti di cameron highland (sejuk dan bekabus) sesuai kepada sesiapa yang baru kahwin (((( waaahhh hanimun))), sebab aku pernah jadi guide kepada member aku dari perak yang datang bersama dengan suaminya pastu aku try bawah ke KUDANSANG.. kawan aku bagitahu tempat kundasang tu ((A+++ ::: laugh.gif mungkin dia syok sebab baru kahwin))).

Bagi yang bujang pulak jemputlah ke kota kinabalu boleh cuci mata tengok SUMANDAK SABAH lawa-lawa biggrin.gif

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic
Susulan
taukey
kiriman Sep 25 2008, 07:38 PM
Kiriman #2

Eksekutif Junior
**

Kumpulan: Member Rasmi
Kiriman: 194
Sertai: 14-September 08
No. Ahli: 38

hahaha. baru aku perasan topik tentang kundasang. jauh betul melencongnya nih. hahaha. hmm aku rasa kundasang lebih femes utk sektor pertanian. terutamanya seperti tanaman kobis dan lain lain yang memerlukan hawa sejuk. nak guna air cond pun tak payah dah kat kundasang. memang sejuk dah.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post

Kirim dalam topik ini

Reply to this topicStart new topic
1 pengguna membaca topik ini (1 Tetamu dan 0 Pengguna tidak dikenali)
0 Ahli:

Versi Ringkas Masa sekarang: 25th April 2024 - 09:08 PM