Bantuan - Carian - Ahli-ahli - Kalendar
Versi Penuh: Perasaan Ko Sahaja Tu!!!
CAKAP.Net > Cakap Santai > Cakap Lawak & Jenaka
Clement
Suatu petang seorg wanita menaiki teksi utk balik ke rumahnya. Biasalah klu ptg, jalan agak jem...maka mulalah perbualan mrk ber-2:

Wanita : "Encik saya mahu buang...." (belum sempat ..pemandu teksi mencela)
P.Teksi : "Itu perasaan ko shj tu"

Wanita : "Tapi, encik saya mahu buang air besar ni blink.gif !
P.Teksi : "Perasaan ko shj tu. Duduk diam, tak lama lagi sampai"

Wanita : "En..en..cik...da tak tahan ni...Sakit perut ...oooo...."
P.Teksi : "Perasaan ko sh tu"

Wanita : "Encik mau keluar da ni.....ha..ha...hussss....haaaa..."
P.Teksi : "...?@#$%"

P.Teksi : (spt tercari-cari sesuatu) "Apa yg busuk ni"
Wanita : "Perasaan encik shj tu" cool.gif

laugh.gif Harap korang tak jumpa pemandu teksi yg bersikap 'perasaan ko shj tu" biggrin.gif
wanmus
hahahahha..perasaan aku sahaja tu rasa nak tergelak sakan..hahahahaha..ade jugak driver teksi cmni ek..bengong dan sengal kalau ader drebar cmni..kalau dah nak terberak tuh mane leh tahan..tapi mesti buruk giler muka pompuan tu masa cakap dah ter..... tu kan..hehehhe..tapi tolonglah jangan wat cmni..yerlah tengah2 jem nak cari toilet celah mana..lagi2 kalau atas highway ke...hehhe..mau sembelit tahan tu
abdfatah
dia nak provok minda tak kena tempat ler tu kalo bab buang ayak kecik kaa... nak buang ayak besau kaa, dah tentu mana boleh tahan kalo dah nak ter....... dan berbau busuk dalam teksinya itu... maka terima ler balasannya hanya kerana perasaan aje laa tu untuk menyedapkan hati nurani penumpangnya... dia dah biasa provok penumpang lain agaknya...
Clement
QUOTE (abdfatah @ Sep 21 2008, 11:02 PM) *
dia nak provok minda tak kena tempat ler tu kalo bab buang ayak kecik kaa... nak buang ayak besau kaa, dah tentu mana boleh tahan kalo dah nak ter....... dan berbau busuk dalam teksinya itu... maka terima ler balasannya hanya kerana perasaan aje laa tu untuk menyedapkan hati nurani penumpangnya... dia dah biasa provok penumpang lain agaknya...

Klu saya berada di KL (pudu raya) saya selalu menaiki teksi ke PJ....saya mesti teringat cerita ini laugh.gif
Selain tu saya ingat juga bhw 'org KL' kata hati2 dgn teksi di KL ada yg cekik darah....setakat ini sudah sekali saya kena (pudu raya-->SS 2 PJ) RM45. Mana saya tau harga sebenar lebih murah dr tu sad.gif
Skg, saya pastikan bayaran harus di bawah RM30 smile.gif dlm perjlnan yg sama....[tak tau pula skg, semua harga suda naik. Sesiapa yg arif ttg ni tak, sbb minggu depan nak pi KL lagi ini...pudu raya-->pj ss2 berapa?]
wanmus
tulah..bukan nak kata semua pemandu teksi ni macam tu, tapi ada lah segelintir macam tu..tak kira lagi yang bawak teksi membabi buta ikut suka hati dia jer..yang paling best kalau duk line ke 3, boleh jer tibe2 bagi signal dan tukar line pertama terus tanpa tengok kete kat belakang ke sebab nak amik penumpang tepi jalan. dia tak pelah kalau eksiden pun kete taklah baru sangat, tapi kita ni yang sakit..kalau kete baru lagi lah kalau eksiden..pemandu teksi nih pulak jenis keras hati banyaknye..lantak ko lah nak cakap ape, dia buat derk atau pun dia kan tetap kata dia betul
CekDet
hahahaha!
yang betul2 lawak yang telah membuatkan saya tergelak sampai lebam...
serius lawak!
tu la, sape soh pemandu tu berlagak sangat..pasni sah2la kena basuk teksi dia..
Clement
QUOTE (CekDet @ Sep 28 2008, 10:55 PM) *
hahahaha!
yang betul2 lawak yang telah membuatkan saya tergelak sampai lebam...
serius lawak!
tu la, sape soh pemandu tu berlagak sangat..pasni sah2la kena basuk teksi dia..

Baru-baru saya di KL. Pi PJ naik LRT....waktu balik saya naik teksi dr SS2 PJ ke KL...
laugh.gif tak ada kisah spt itu.....bagus juga...klu ada susah ooooo....ooooo biggrin.gif
Ini ialah versi "lo-fi" kepada versi utama. Untuk paparkan versi penuh dengan lebih informasi, format dan imej, sila klik disini.
Cakap.Net © 2024