Siap sudah makan nanti sekajap lagi saya akan keluar sama kawan pergi tengok wayang ,dah lama tak pergi tengok wayang ni ,lebih kurang dah satu tahun , hari ini ada mood kerana pagi tadi telah membeli handphone yang baru ,ok sambung cerita pasal post malam ini adalah kongsi ebook percuma panduan photoshop CS3 .

Ebook percuma panduan photoshop ini adalah bertajuk “Belajar Photoshop Dalam Masa 24 Jam ” boleh tak sempat habis belajar dalam masa yang begitu singat saya tak tahulah sebab ebook ini cukup “tebal” 5oo++ muka surat dengan bermacam-macam tajuk yang menarik ,kalau anda memang ada minat ingin belajar photoshop ,ebook percuma ini adalah satu panduan yang senang difaham dan juga kita senang mencari mana satu tajuk yang ingin belajar.

Ebook percuma ini tadi saya upload lebih kurang 30 minit baru siap kerana line 3G adalah sedikit slow ,tapi dapat juga kerana telah janji kawan di forum ingin kongsikan ebook panduan belajar photoshop ,untuk pengumuman sekalian yang ingin belajar photoshop saya masih ada lagi 3 ebook boleh kongsikan kepada sekalian ,tetapi tunggu dulu saya baca esok ,kalau best saya akan kongsikan ,kalau tidak ok saya akan “buangkan” ke tong sampah sahaja ye ..

Yang ada dalam “store” saya ni ada satu ebook panduan photoshop yang lagi “tebal” 700++ muka surat ,tu hari saya kongsikan 400++ muka surat dah kata saya “gila” jadi yang 700++ muka surat ni patutkah saya kongsikan ? Apa pendapat sekalian ?

Untuk mendapat ebook percuma ini download disini dengan percuma sahaja.