Bantuan - Carian - Ahli-ahli - Kalendar
Versi Penuh: BLOG KU..sila la join
CAKAP.Net > Cakap IT, Komputer & Tutorial > Cakap Laman Web Terpilih
senapang
aku ada satu blog, baru lg wat..harap dpt support dr korang..

blog nih aku wat sebenar nya utk blajar tentang wordpress dan utk aku kongsi2 idea or minat dgn korang sume..

www.selekeh.net

aku tgh study pasal joomla+phpbb3..wat masa nih www.selekeh.net akan di redirect kan ke myblog.selekeh.net

apa pon, sila la lawat laman blog aku di www.selekeh.net

hidop blog!!! ngeh3
wanmus
QUOTE (senapang @ Sep 24 2008, 03:57 AM) *

blog nih aku wat sebenar nya utk blajar tentang wordpress dan utk aku kongsi2 idea or minat dgn korang sume..

www.selekeh.net

aku tgh study pasal joomla+phpbb3..wat masa nih www.selekeh.net akan di redirect kan ke myblog.selekeh.net

hidop blog!!! ngeh3

heheh..ala boleh je blaja..aku pun blaja wordpress dan semua setup ngan try and error jer..sampaikan ada satu portal tu jammed dan tak keluar ape pun bila aku edit code dia..hahaha..tapi tulah, kalau tak rosak, kita takkan ada ilmu dengannya..so jomlah kita belajar semua benda..bro, nampak blog ko ni mengimbau sejarah lama ek? heheh..tapi bestlah..ingatlah zaman kanak2 hingusan dulu ngan crite2 tu..hehehe..so bro, cmner iklan google ko boleh kluar ek? setting cmner? yang aku punyer susah betul nak kluar..blog ko pun BM jugak..cmner ek?
taukey
hehehe. aku dulu belajar buat blog dgn beli ebook. sebab masa tu mmg tak tahu lansung ttg html dan cpanel. entah apa cpanel pun tak tau. ingatkan dulu orang buat website dan blog ni mahal mahal. tapi bila sendiri tgk dan buat baru nampak keadaan sebenarnya. bagus la bo tgh belajar ttg joomla. orang kata tu paling senang. aku tak tahu gak la.
KomenEbook
QUOTE (senapang @ Sep 24 2008, 03:57 AM) *

www.selekeh.net

hidop blog!!! ngeh3

first time dengar nama blog ni...tapi cantik ape...teruskan usaha!
Ini ialah versi "lo-fi" kepada versi utama. Untuk paparkan versi penuh dengan lebih informasi, format dan imej, sila klik disini.
Cakap.Net © 2024