IPB

Selamat datang Tetamu ( Masuk | Daftar )

> TIPS Belanja JIMAT utk BABY :P
pchanesuan
kiriman Mar 2 2016, 04:27 PM
Kiriman #1

Bukan Eksekutif
*

Kumpulan: Member Rasmi
Kiriman: 28
Sertai: 21-December 13
No. Ahli: 2,489

nk survey kat mna tempat okay utk berbelanja barangan keperluan baby KELAK..
Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic
Susulan
weiyaow
kiriman Mar 8 2016, 11:56 AM
Kiriman #2

Bukan Eksekutif
*

Kiriman: 78
Sertai: 4-June 13
No. Ahli: 2,463

aku biase time-2 promosi aku amik stock untuk 3 4 bulan punya stock pampers hahhaa~ tayah nk gi beli lagi, tunggu promosi lagi buat bende same, baru lah jimat, hahahahaa... tak pening dah pasal pampers budak-2 kdng2 mne ank kwn2 yg dtg tp takde pampers bawak, leh bagi kat dorng. hahaahaa~ tak rugi pon bagi satu, sbb untuk lebih dr satu pmpers tuh tongue.gif hahahaha

+Quote Post
pchanesuan
kiriman Mar 8 2016, 12:01 PM
Kiriman #3

Bukan Eksekutif
*

Kiriman: 28
Sertai: 21-December 13
No. Ahli: 2,489

QUOTE (weiyaow @ Mar 8 2016, 11:56 AM) *
aku biase time-2 promosi aku amik stock untuk 3 4 bulan punya stock pampers hahhaa~ tayah nk gi beli lagi, tunggu promosi lagi buat bende same, baru lah jimat, hahahahaa... tak pening dah pasal pampers budak-2 kdng2 mne ank kwn2 yg dtg tp takde pampers bawak, leh bagi kat dorng. hahaahaa~ tak rugi pon bagi satu, sbb untuk lebih dr satu pmpers tuh tongue.gif hahahaha

bagus idea ni.. hahahaha, boley cube nnti klau dpt baby baru tongue.gif mane tahu kembor pulak, lagi untung beli bnyak-2 en.. hahhaha~ tak sabanya nk tunggu syg kite balik kerje tongue.gif.. nk ajak gi tesco, sbb kete kat dia!! ahahhaa.. lagipon tak berani nk bwak sorng-2. hehehe

+Quote Post

Kirim dalam topik ini

Closed TopicStart new topic
1 pengguna membaca topik ini (1 Tetamu dan 0 Pengguna tidak dikenali)
0 Ahli:

Versi Ringkas Masa sekarang: 1st May 2024 - 09:17 AM